שמירה על שגרת טיפוח השיער היא חשובה והכרחית בכל עונות השנה, אך עונת הקיץ מביאה איתה אתגרים נוספים בדמות לחות גבוהה וקרני שמש לוהטות שללא הגנה וטיפול נכון, יכולים לפגוע בבריאות השיער, ובקלות יכולים להפוך את השיער המוקפד והמעוצב ביותר ליבש וחסר חיים.


כמה מאכזב זה לגלות שהשקענו בצבע שיער איכותי, דאגנו לעדכן את הגוונים ואפילו רכשנו מסיכה מתאימה אבל לא דאגנו לשמור על השיער...והוא נותר יבש וחסר חיים.


אז מה עושים?

איך בכל זאת שומרים על שגרת טיפוח שמתאימה לחום, הלחות והמים בעונת הקיץ ודואגים שמראה השיער יישמר גם בימי החום.


הנה לפניכם חמישה טיפים לשמירה והגנה על שיערכם:


  1. קצוות שיער – בקיץ השיער נוטה להתייבש מהר יותר  לכן הקפידו לגזור את בתדירות גבוהה יותר וליהמנע מהתייבשותו.


  1. כיסוי מפני השמש – קרני השמש הנעימות יכולות להפוך להרסניות ללא הגנה מתאימה מפניהן וללא כיסוי מתאים. לכן, הקפידו לכסות את השיער בעזרת כובע או כיסוי ראש בכדי להימנע מייבוש ודהייה של שיערכם


  1. ניקוי ראש  – מי הבריכה מלאים בכימיקלים, כלור מלחים ושאר הפתעות...לכן, הקפידו לשטוף ולחפוף היטב את שיערכם לאחר כל ביקור בבריכה ובכך להימנע מהישארות של חומרים לא רצויים על שיערכם.

  1. לשתות מים – נכון, חם וזה הזמן להגדיל את כמות השתיה שלכם מחשש להתייבשות, אבל האם ידעתם ששתיית מים  יכולה לעזור לכם להמריץ את בלוטות החלב שבזקיק השערה להפריש יותר לחות ושומן.?


  1. תכשירים והגנה – גם לשיער שלכם מגיע מקדם הגנה

לא רק עור הגוף זקוק לקרם הגנה, השוק מציע היום מגוון של תכשירים ייעודיים שיסייעו לכם לשמור על השיער בחודשי הקיץ, החל  מאמצעי חפיפה ועיצוב ועד לתכשירי לחות ללא שטיפה וסרומים המעניקים לשיער הגנה טובה מפני הקרניים המזיקות. 


אלו הם הטיפים שלנו לשמירה על שיערכם בחודשי הקיץ, אתם יכולים להמשיך לצבוע, לטפח ולשמור את שיערכם גם בימי הקיץ החמים.

רוברטו מיכאלי

פורסם באתר סטטוס סיבנט

Coi בניית אתרים
דף הבית