הרבה נשים נוטות להשקיע בעצמן פחות או מפסיקות כמעט לגמרי להשקיע בעצמן כשהן הופכות לאימהות.

מאת: רוברטו מיכאלי, רוברטו מיכאלי קוסמטיקה בע״מ.נכון שאת עסוקה בתינוק החדש ולאחר מכן בילדים ובטרדות היום יום אבל זה שהפכת לאמא לא אומר שהפסקת להיות אישה - ולכן כדאי שתמשיכי, או אפילו תתחילי, להשקיע גם בעצמך!


אחת הדרכים הפשוטות ביותר לעשות שינוי שאינו קיצוני ולהרגיש טוב יותר עם עצמך זה לשנות את התסרוקת ואת הצבע - את לא חייבת שיהיו לך שיערות לבנות בשביל להתייצב אצל הספר ולעשות שינוי.


צביעת שיער היא דרך קצרה ויעילה לשנות את המראה שלך בזמן קצר ובאמת להרגיש שינוי, את לא צריכה להחליף את כל הצבע של השיער אלא להסתפק בשינוי אפילו קטן שיעשה שינוי גדול.


הנה כמה דרכים ועצות פשוטות בהן תוכלי לשדרג את המראה ולהיראות ולהרגיש טוב יותר בזמן קצר, תתחילי ותראי שלא תרצי להפסיק (ואין סיבה...):


1. אם את לא מעוניינת בשינוי גדול מדי את יכולה להבהיר או להכהות את השיער בטון אחד בלבד. הצבעים שמוצעים היום בשוק מאפשרים לשנות את גוון השיער בצורה בולטת אך לא קיצונית מדי כזו שבכל זאת תעשה שינוי אבל לא מטורף. תנסי לשנות טון אחד בשיער ואם תאהבי - תמיד תוכלי להבהיר או להכהות עוד.


2. לא בטוחה לגבי הצבע? נסי לעשות גוונים או לצבוע פס בולט בשיער בצבע אחר ולראות איך זה נראה ואיך זה מרגיש לך.


3. גווני - צבע בשיער - צבעי רק את הקצוות או רק את הפוני או פס בולט בשיער - בחרי צבע בולט או צבע פחות בולט בהתאם לאופי שלך וחשוב שתצבעי בגוונים איכותיים שתופסים היטב ולא דוהים תוך מספר ימים.


4. בפעם הראשונה שאת צובעת - בעיקר אם לא עשית זאת בעבר, מומלץ ללכת למעצב שיער מקצועי ולא לצבוע בבית. הצבע על האריזה הוא לא תמיד הצבע שיצא לך על השיער - בעיקר אם את מתכננת לצבוע את כולו ולא רק שורשים. מעצב השיער יוכל להתאים את הגוון הכי קרוב לגוון הטבעי וגם אם תרצי צבע אחר - יוכל להנחות אותך כיצד לעשות זאת נכון ובצורה הדרגתית ובריאה לשיערך.


5. אל תסתכלי על צביעת שיער כמטלה אלא כפינוק - אם את כבר קובעת תור אצל הספר, קבעי בוקר כיף עם חברה או אחות, ארוחת בוקר ופינוק שלם. בוקר אצל הספר יכול להיות כייפי במיוחד אם את מתכוונת לעשות שינוי וגם אם את רק רוצה לגזור קצת את הקצוות ולשנות את צבע השיער- תיהני מכל רגע! זה זמן שהוא שלך שדואגים לך ואת במרכז את אל תבטלי את זה. בשוק קיימים היום צבעים שאפשר לצבוע אפילו בעשר דקות(!) כך שתוכלי אפילו להביא איתך את התינוק.


6. בחרי את סוג הצבע המתאים לך - מאוד חשוב שתכירי את שיערך. חשוב שתדעי אם השיער שלך שומני, יבש, מלא או דק - ולהתאים את הצבע שישמור על שיערך וגם על הקרקפת בהתאם.


7. אל תפסיקי לטפח - לצבוע או להסתפר זה לא חד פעמי. גם אם החלטת לא להמשיך לצבוע, או לצבוע בבית - חשוב שתמשיכי לטפח את השיער. בעיקר לאחר לידה כשהשיער חסר ברק ונשים רבות סובלות מנשירה וכן חשוב ביותר להקפיד על טיפוח - מברשת טובה, צבע איכותי, שמפו שמתאים לסוג השיער ומסיכה איכותית.


תופתעי לראות כמה טיפול וטיפוח השיער יכול לגרום לך להיראות ולהרגיש טוב יותר - וזה רק דבר אחד קטן של טיפוח שאת יכולה לעשות בשביל להרגיש נשית יותר.


אל תוותרי על שגרת הטיפוח שלך בתור אישה - קבעי תור לספר כבר היום!על הכותב:
רוברטו מיכאלי, 
רוברטו מיכאלי קוסמטיקה בע״מ

פורסם באתר אמאבא

חזרה לדף הבית

Coi בניית אתרים
דף הבית