שיער הוא מהדברים החשובים לנשים וגברים המטפחים אותו באדיקות. נשים משקיעות לא מעט זמן אצל הספר שלהן כדי לצאת מהמספרה דוגמנית מזו׳רנל. עם שיער בריא, חזק, יפה ולא פחות חשוב: צבוע היטב והכי קרוב לטבעי שאפשר


הצבעים החדשים בבלעדיות של 'רוברטו מיכאלי קוסמטיקה בע"מ׳. צילום: אליאס סמור

הצבעים החדשים בבלעדיות של 'רוברטו מיכאלי קוסמטיקה בע"מ׳. צילום: אליאס סמור


מאת: חן קרופניק

שיער הוא אחד הדברים היפים ביותר אצל אישה. לא סתם חלק מהנשים מסתירות אותו ולא סתם רוב הנשים מטפחות אותו ללא הפסקה. בין אם זה צבע, תספורת, תסרוקת לאירוע. נשים משקיעות לא מעט זמן אצל הספר במטרה לצאת ממנו כשהן נראות כמו אחת הדוגמניות מקטלוג אופנה עם שיער בריא חזק יפה ולא פחות חשוב, צבוע היטב והכי קרוב לטבעי שאפשר.

חי מיכאלי ורוברט גולדפלד, שני מעצבי שיער מצליחים לקחו את עניין צביעה ותחזוק השיער צעד אחד קדימה. חי מיכאלי מעצב שיער מזה 17 שנים שפתח את מספרת 'כנען' במושב שדמה ב-2006 ומאז היא מלאה. רוברט גולדפלד, שותפו, מעצב שיער מעל עשרים שנה והבעלים של 'רוברט', המספרה המצליחה מרחובות. שניהם מספרים, מעצבים וכמובן גם צובעים שיער לנערות, נשים וגם גברים שמגיעים אליהם באופן יום יומי. שניהם הבינו שכל לקוחה המגיעה אליהם, רוצה להרגיש כמו דוגמנית ליום אחד ולצאת הכי מרוצה שאפשר. צריך להשקיע באיכות ובמשאב החשוב ביותר של כולנו: זמן.


״הצבע מפחית את החשמל הסטאטי שנוצר בשיער ומקל על הסירוק שלו - וכל זה בעשר דקות בלבד״. צילום: אליאס סמור

״הצבע מפחית את החשמל הסטאטי שנוצר בשיער ומקל על הסירוק שלו – וכל זה בעשר דקות בלבד״. צילום: אליאס סמור


ביחד הם פתחו את חברת הקוסמטיקה החדשה 'רוברטו מיכאלי קוסמטיקה בע"מ'  אשר מייבאת באופן בלעדי צבעים לשיער. לעומת צבעים אחרים שקיימים בשוק ונמצאים בשימוש אצל רוב הספרים. חי מיכאלי ורוברט גולדפלד התמקדו בשני מוצרים חדשניים – צבע לשיער על בסיס שמן וצבע לשיער בעשר דקות. איכות וניצול זמן. מה שכל אישה מבקשת.

"הצבע ללא אמוניה על בסיס שמן הוא הצבע האידיאלי ללקוחות שמעוניינים בתוצאה מושלמת ושמירה עור הקרקפת" מסביר חי מיכאלי, "הוא צבע יוצא דופן עבור יצירת גוונים עזים ותוססים וגם מאפשר הבהרה של עד שלושה טונים – זאת אני אומר בביטחון מלא. השימוש בצבע Megix Oil מאפשר גם ללקוחות הכי תובעניות להגיע לתוצאות מושלמות ולהיות מרוצות מהתוצאה״.


חי מיכאלי ורוברט גולדפלד עם שני אמור, הפרזנטורית של 'רוברטו מיכאלי קוסמטיקה בע"מ׳. צילום: אליאס סמור

חי מיכאלי ורוברט גולדפלד עם שני אמור, הפרזנטורית של 'רוברטו מיכאלי קוסמטיקה בע"מ׳. צילום: אליאס סמור


הצבע השני ואולי החשוב ביותר מבין השניים הוא הצבע לשיער בעשר דקות. נכון, זה נשמע כמו חלום לצבוע את כל השיער בעשר דקות. אבל חלומות סופם להתגשם לא? כך לפחות במקרה של ה-Megix 10 . בואו נודה בזה, למי יש היום זמן? לשבת עם צבע על השיער במשך יותר מארבעים דקות רק כדי לכסות שיערות לבנות או לצבוע שורשים? "הצבע הזה הוא אידיאלי עבור נשים הרוצות לצבוע את השיער, ולקבל את אותה תוצאה כמו צבע רגיל אך עם שיער מבריק, רך וגמיש יותר. הצבע מפחית את החשמל הסטאטי שנוצר בשיער ומקל על הסירוק שלו – וכל זה בעשר דקות בלבד." אומר רוברט גולדפלד.


״צבע ללא אמוניה על בסיס שמן הוא הצבע האידיאלי ללקוחות שמעוניינים בתוצאה מושלמת ושמירה עור הקרקפת״. צילום: אליאס סמור

״צבע ללא אמוניה על בסיס שמן הוא הצבע האידיאלי ללקוחות שמעוניינים בתוצאה מושלמת ושמירה עור הקרקפת״. צילום: אליאס סמור

חי מיכאלי ורוברט גולדפלד הם כאמור שני מעצבי שיער בעלי ידע רב וניסיון בתחום. עצם היותם מומחים בתחומם מהווה יתרון משמעותי בייבוא המוצרים. הם יודעים איזה מוצר לבחור ומהיכן לייבא ועל כל מוצר יש חותמת איכות ואת שירות הלקוחות של החברה. בימים אלו הם מעבירים הדרכות לבעלי מספרות ומעצבי שיער ברחבי הארץ להתנסות בצבעים החדשים ולשווק אותם ללקוחות הסופיות.

חסכי זמן, אל תחסכי באיכות. תבררי במספרה הקרובה אלייך האם משתמשים בצבעים האיכותיים הללו.

פורסם באתר efifo.co.il

חזרה לדף הבית

Coi בניית אתרים
דף הבית